» Unutulmaz Fan Sitesi, www.Unutulmaz Fan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
Admin (4686)
serhan yavaş oku gör bak beğen Vote_lcapserhan yavaş oku gör bak beğen Voting_barserhan yavaş oku gör bak beğen Vote_rcap 
nadir MELDA & HARUN (3622)
serhan yavaş oku gör bak beğen Vote_lcapserhan yavaş oku gör bak beğen Voting_barserhan yavaş oku gör bak beğen Vote_rcap 
SeviLay_ (2268)
*gozde* (2091)
mervis_98 (1460)
ciLqiN_bediSs (1404)
seyhan (1383)
julide (1145)
zafer_yalcin50 (1123)
Derya (1058)
En Son Konular ve Cevaplar [TOP 10]
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Perş. Mayıs 05 2011, 23:36
Cuma Şub. 04 2011, 04:41
Çarş. Ara. 08 2010, 19:34
Perş. Kas. 18 2010, 04:09
Paz Kas. 14 2010, 00:52
C.tesi Kas. 13 2010, 05:09
Perş. Eyl. 09 2010, 23:22
Ptsi Eyl. 06 2010, 19:01
C.tesi Ağus. 28 2010, 21:47

serhan yavaş oku gör bak beğen

YazarMesaj
mervis_98
Moderatör
mervis_98

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : diziler ve şarkılar
Durumunuz : ağlama yağmur gözlüm,ben seninle bir şarkı,düşlerde sevdim seni...

serhan yavaş oku gör bak beğen Empty
MesajKonu: serhan yavaş oku gör bak beğen   serhan yavaş oku gör bak beğen Icon_minitimePaz Haz. 13 2010, 21:21

atv'nin sevilen dizisi 'Unutulmaz'da iki kız kardeşin paylaşamadığı erkeği canlandıran Serhan Yavaş: Genç kızlar, onları benim gibi sevecek, gözetecek, sarıp sarmalayacak erkek istiyor. Kız annelerinin ideal damat modeliyim!
atv'de yayınlanan 'Unutulmaz' dizisinde 'Harun' karakterini canlandıran Serhan Yavaş, "Avrupa'dan bana e-mail yağıyor. Almanya, İngiltere, Fransa ve Azerbaycan'da yaşayan Türkler 'Unutulmaz'ı çok izliyor. İran'dan birkaç tane mail geldi. Avustralya ve Amerika'dan bile mail geliyor. Herkes diziye kilitlenmiş durumda. Beni George Clooney'e benzeten Amerikalılar bile çıktı" dedi. Dizide yaşanan aşkın izleyiciyi çok etkilediğini vurgulayan Yavaş, bu konuda başarılı olduklarını belirterek şunları söyledi: "Birçok izleyici, 'Eda' karakterini canlandıran Özlem Yılmaz'la aramda bir şey olup olmadığını soruyor. Demek ki bizim oyunumuzu çok gerçek görüyorlar. Bu beni çok mutlu ediyor."

'Unutulmaz'ın bu kadar ilgi çekeceğini bekliyor muydunuz?
Senaryoyu elime alıp okuduğumda, yapımcıya "Ben içinde olsam da olmasam da diziniz hayırlı olsun" dedim. 'Unutulmaz'ın tutacağından emindim.

YURTDIŞINDAN İLGİ ÇOK
Nasıl tepkiler alıyorsunuz?
İnsanlarla iletişime geçmek için internet sitesi açtım... Benim için öncelikli olan halkın düşünceleridir. Sonuçta bütün televizyon projeleri o insanlar için yapılıyor. 'Kendimi karşı tarafa ne kadar gerçekçi hissettiriliyorum' diye yorumları takip ediyorum. Avrupa'dan mail yağıyor. Avustralya ve Amerika'dan bile sürekli mail geliyor.

Orada yaşayan Türkler mi atıyor?
Genelde yurtdışında yaşayan Türkler gönderiyor ama Amerika'dan bağlantıda olduğum iki Amerikalı da var. Beni George Clooney'e benzetiyorlar. Türkçe olduğu için diziyi anlamıyorlar ama beğendiklerini söylüyorlar. Şimdilerde Bulgaristan dizimizi satın almış. Dublaj ya da alt yazıyla yayınlayacaklar.

GERÇEK AŞK HİÇ BİTMEZ
'Unutulmaz'da yabancıları bu kadar etkileyen ne olabilir?
Bizim yaşadığımız ve kimseye anlatamadığımız bir ilişki bu... Mağdur olan yok; herkes haklı aslında... Kimse bilinçli olarak birilerini üzmüyor. İyi niyetleriyle bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Bu rol size teklif edildiğinde hiç tereddüt yaşamış mıydınız?
Kötü adamı bile oynasam; sokaktaki insanların bana olumsuz tepki vereceğini sanmıyorum. Beni bu rolde seviyorlar. Özellikle kız anneleri beni, olmasını istedikleri damat adayı olarak görüyor. Genç kızlar da onları sarıp sarmalayan, gözeten, aşkından vazgeçmeyen bir erkek istiyorlar. Bunu da Harun karakterinde görüyorlar.

İzleyici tepkisinin ötesinde siz rolünüzü nasıl değerlendiriyorsunuz?
İzleyicilerin, olayları benimle birlikte yaşadığını görüyorum. "Eda'yı oynayan Özlem Yılmaz ile aranızda bir şey mi var?" diye mail atıyor. "Bir erkek bir kadına bu kadar aşkla bakabilir mi?" diye soruyorlar. Aslında Özlem ile dünyalarımız çok farklıdır. Hayata bakış açımız, kişiliğimiz çok ayrıdır... Seyirci bunu bilmediği için ekranda izlediklerini gerçek görüyor. Ekrandaki yakınlaşmamızı gerçek gibi algılayabiliyor...

Gerçek hayatta böyle bir durumda olsanız ne yapardınız?
Ben ne olursa olsun mutlu olabileceğim bir yaşam tarzını önemsiyorum. Beni tamamlayacak kadın karşıma çıktığı zaman, bir ilişkiye karar verirsem o ilişki kesinlikle olur. Magazin basınında ünlü denilen kişiler tarafından yaşananları görüyoruz... Aşk yaşamaya başlıyorlar, üç ay sonraya nikah tarihi veriyorlar; tarih yaklaştıkça ileri atıyorlar. Sonra da bir bakıyorsunuz, ayrılmışlar! O zaman aşk dedikleri şey nedir? Bence aşk hiçbir zaman yok olmaz...

RAMAZAN'DAN BERİ SPOR YAPAMIYOR
Spor Akademisi mezunusunuz. Oyunculuğa katkısı var mı?
Bedensel ağır spor yapan kişilerin kamera önündeki rahatlıkları ve esneklikleri çok iyi değildir. Tabii bu spor branşlarına göre değişir. Ben Spor Akademisi mezunu olmakla birlikte tenis antrenörüyüm. Hiç spor yapmamış insanların vücut esnekliği hiç iyi olmuyor. İnsanların günlük yaşantı içerisinde esneklikleriyle de ilgili...

Yoğun tempoda çalışırken, spora nasıl vakit ayırıyorsunuz?
Beş aydır spor yapamıyorum. Ramazan'da ara verdim sonra da çok yoğun bölümler geldi. Çok zor şartlarda uzun süren çalışmalarımız oldu. Disiplinli bir insanım ve haftada üç günden az sporla tatmin olamam. Yoğunluğun geçmesini beklerken beş ay geçti. Bunun sıkıntısını çekiyorum. Kendimi iyi hissetmediğim zamanlar oluyor.

KÜFÜRLÜ FİLM KIZIMA GÖRE DEĞİL!
Dokuz yaşındaki kızınız Elif, 'Unutulmaz'ı izliyor mu?
Geç başladığı için izleyemiyor ama izlediği dönemlerde beni bir kadınla yan yana görmek hoşuna gitmiyordu; kıskanıyordu. Onun için önemli olan çocuk dizileri... Öyle bir projede yer alsam çok mutlu olur. "Baba sen bu dizide oyna" dediği genelde çocuk dizileri...

ONU GÖTÜRMEM
Son dönemlerde küfür ve argonun yoğun olduğu Türk filmleri çok revaçta... Kızınız onları izlemek istiyor mu?
Çocukları belli bir yaşa kadar küfürden uzak tutmak gerekiyor ama internet diye bir şey var. Bu şekilde yapımların ard arda gelmesi ve aynı kadroların bunu takip ettirmesi bana göre yapıcı değil. Belki bir tane yapılabilir ama "Tuttu, ikincisini de yapalım" mantığı tamamen ticari.

Elif bu filmlere gitmek istediğinde tepkiniz ne oluyor?
"Sana uygun bir film değil" diyorum. Ağızdan çıkan kelimeler, el-kol hareketleri benim çocuk yetiştirme anlayışıma göre doğru değil.

Başından evlilik geçmiş biri olarak evliliğe bakış açınız değişti mi?
Hayır, değişmedi. Evlilik benim için çok değerli ve kutsal... Birbirini gerçekten seven ve ileriye yönelik paylaşım yaşayabileceğini düşünen herkesin evlenmesini tavsiye ediyorum.

serhan yavaş oku gör bak beğen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» serhan yavaş hakkında röpörtaj
» serhan yavas kadir has ünv bir ödül daha
» a dan z ye kadar serhan yavaş
» peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz
» En has erkek oyuncusu Serhan Yavas