» Unutulmaz Fan Sitesi, www.Unutulmaz Fan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
Admin (4686)
peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Vote_lcappeki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Voting_barpeki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Vote_rcap 
nadir MELDA & HARUN (3622)
peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Vote_lcappeki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Voting_barpeki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Vote_rcap 
SeviLay_ (2268)
*gozde* (2091)
mervis_98 (1460)
ciLqiN_bediSs (1404)
seyhan (1383)
julide (1145)
zafer_yalcin50 (1123)
Derya (1058)
En Son Konular ve Cevaplar [TOP 10]
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Perş. Mayıs 05 2011, 23:36
Cuma Şub. 04 2011, 04:41
Çarş. Ara. 08 2010, 19:34
Perş. Kas. 18 2010, 04:09
Paz Kas. 14 2010, 00:52
C.tesi Kas. 13 2010, 05:09
Perş. Eyl. 09 2010, 23:22
Ptsi Eyl. 06 2010, 19:01
C.tesi Ağus. 28 2010, 21:47

peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz

3 posters
YazarMesaj
mervis_98
Moderatör
mervis_98

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : diziler ve şarkılar
Durumunuz : ağlama yağmur gözlüm,ben seninle bir şarkı,düşlerde sevdim seni...

peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Empty
MesajKonu: peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz   peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Icon_minitimePaz Haz. 13 2010, 21:15

SERHAN YAVAŞ:
BU DİZİNİN EN ÇOK SENARYOSU ETKİLEDİ
Unutulmaz'ın baş kahramanı Harun nasıl biri? Sizden dinleyebilir miyiz?

Harun, zengin bir ailenin en büyük oğlu. Şirketinde çalışan Melda'ya aşık oluyor önce... Daha sonra tesadüf eseri kardeşi Eda ile karşılaşıyor ve onunla bir ilişki yaşıyor. Harun seviyor ve sevgisinin arkasında duruyor. Hayatı tamamen sevdiğine odaklı, kesinlikle çapkın değil.

Özlem YıLMaz'la anlaşıyor musunuz?
Memnunum ben Özlem'den... Gayet sempatik. Özlem biraz yerinde duramıyor, fıkır fıkır bir kız. Sinem daha ağırbaşlı. Onları daha yeni tanıdım ama her şey daha iyi olacak.

Nasıl dahil oldunuz 'Unutulmaz'a?
Direk teklif geldi. Ben en son 'Yemin' dizisinde oynadım. Ondan bir-iki ay sonra bir sinema filmi oldu. Sonra dizi teklifleri geldi fakat senaryolardan pek etkilenmedim. Ama 'Unutulmaz'ın senaryosu çok etkileyiciydi.
Kaynak : Mesken.Gen.TR [Linkleri görebilmek için üye olmaniz gerekmektedir. Hizli üye olmak için tiklayiniz!!]

Beden eğitimi bölümü mezunu olduğunuzu biliyoruz. Asıl mesleğiniz olarak tenis hocalığını mı görüyorsunuz?
Marmara Beden Eğitimi bölümü mezunuyum. Tenis, benim asıl kendimi bildiğim iş ama her zaman kamera arkası ve önünü, reklamı, oyunculuğu da sevmişimdir. Yani severek bu mesleğin içindeyim.
Kaynak : Mesken.Gen.TR [Linkleri görebilmek için üye olmaniz gerekmektedir. Hizli üye olmak için tiklayiniz!!]

BABA OLMAK ÖZEL BİR DUYGU
Başınızdan bir evlilik geçti. Keşke evlenmeseymişim dediğiniz oldu mu?
Hayır çok memnunum evlendiğim için. Evlilik size hayatla alakalı bir sürü tecrübe yaşatıyor. Bir de kızım var. Benim için çok özel bir duygu baba olmak.

Hayranlarınızın ilgisinden rahatsızlık duyduğunuz oluyor mu?
Yemin' dizisiyle birlikte çok insan o karaktere ilgi duydu. Bunlar aslında karaktere olan hayranlıklar. İnsanlar birebir beni tanımıyorlar. Dışarıda, sokakta insanların sizi tanıması, tebessümle karşılaması güzel şey. Olumsuz yanlarına da ben pek müsade etmiyorum.

Özel hayatınızla gündeme gelmiyorsunuz. Nasıl uzak duruyorsunuz magazinden?
Sevmiyorum magazin önünde olmayı. Alkol ve sigara da kullanmam. Gece çıkmadığınız zaman magazin malzemesi olmuyorsunuz. Yüzlerce oyuncu var, 10-15 kişi sürekli magazinde görünüyor. Ama onların hayatları öyle, seviyorlar o mekanları.
nur3
Çalışkan Üye
nur3

MesajKonu: Geri: peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz   peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Icon_minitimeSalı Haz. 15 2010, 02:37

saol paylşmn için inş özlemle hep iyi olurlar çünkü dizinin başarısı için çok önemli
elifesra
Süper Üye
elifesra

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : unutulmaz ve harun- eda
Durumunuz : Al aşkım beni yanına dalmışım sarhoşluğuna
Bir ömrü senle aşalım al uçur beni sonsuza
Kaybetmek varsa ne çıkar
Aşkta yer yok hiç korkuya

Öyle günler var ki baştan sonu gelmiş
Böyle istenmiş sen yaşamalısın
Ayrılık beter ölümden tanrı yazmasın
Aşkımı benden kimse ayırmasın

Biz dünyayı çok sevdik ölüm bizden uzak olsun
Aşık olduk yüreklendik kader bizden yana dursun
Hasretliği çektirme Tanrım gözümüz yollarda kalmasın
Ne istersen al götür ama sevda bize aşk bize kalsın

Al canım beni yanına sevgiye çoktan acıktım
Sen miydin kaderden yana işte ben de sana düştüm
Kaybetmek varsa ne çıkar aşkta yer yok hiç korkuya

HAVA YAPACAM DİYE KENDİNİ KASMAA.. DAMARLARINDAKİ KAN BİLE BANA HASTAA...

MesajKonu: Geri: peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz   peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz Icon_minitimePerş. Haz. 24 2010, 20:18

paylaşım için tşk mervis

peki serhan yavaş ne dedi bunu biliyormusunuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» peki melda ne dedi gir öğren
» En has erkek oyuncusu Serhan Yavas
» serhan yavaş oku gör bak beğen
» a dan z ye kadar serhan yavaş
» Serhan Yavaş Biyografisi