» Unutulmaz Fan Sitesi, www.Unutulmaz Fan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
Admin (4686)
a dan z ye kadar serhan yavaş Vote_lcapa dan z ye kadar serhan yavaş Voting_bara dan z ye kadar serhan yavaş Vote_rcap 
nadir MELDA & HARUN (3622)
a dan z ye kadar serhan yavaş Vote_lcapa dan z ye kadar serhan yavaş Voting_bara dan z ye kadar serhan yavaş Vote_rcap 
SeviLay_ (2268)
*gozde* (2091)
mervis_98 (1460)
ciLqiN_bediSs (1404)
seyhan (1383)
julide (1145)
zafer_yalcin50 (1123)
Derya (1058)
En Son Konular ve Cevaplar [TOP 10]
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Perş. Mayıs 05 2011, 23:36
Cuma Şub. 04 2011, 04:41
Çarş. Ara. 08 2010, 19:34
Perş. Kas. 18 2010, 04:09
Paz Kas. 14 2010, 00:52
C.tesi Kas. 13 2010, 05:09
Perş. Eyl. 09 2010, 23:22
Ptsi Eyl. 06 2010, 19:01
C.tesi Ağus. 28 2010, 21:47

a dan z ye kadar serhan yavaş

+2
nur3
mervis_98
6 posters
YazarMesaj
mervis_98
Moderatör
mervis_98

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : diziler ve şarkılar
Durumunuz : ağlama yağmur gözlüm,ben seninle bir şarkı,düşlerde sevdim seni...

a dan z ye kadar serhan yavaş Empty
MesajKonu: a dan z ye kadar serhan yavaş   a dan z ye kadar serhan yavaş Icon_minitimePaz Haz. 13 2010, 21:23

Serhan Yavaş ile A'dan Z'ye kadın ziyeretçilerine özel Ropörtaj

Bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?

İlk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisi’ne giriş yaptı.
Bu sırada özel bir fotomodel ajansında reklam oyunculuğu ve fotomodellik yapmaktaydı.
Üniversite yıllarında aynı zamanda okula giriş branşı olan tenisle ilgili... ders vermeye başladı.
1995 yılında Fransız televizyonunda yayınlanan Ester ve Sarah adlı dizide küçük bir rol aldı.
1998 yılında Örümcek isimli bir televizyon dizisinde rol aldı.
Askerliği nedeniyle diziden ayrıldı. Bu arada yüze yakın reklam filminde oynadı.
1999 yılında evlendi.
2000 yılında ailevi şartlardan dolayı ajanstaki faaliyetlerine ve tenis derslerine son verip tekstile, ticarete yöneldi.
2001 yılında Kızı Elif Gamze doğdu.
Dört sene kadar tekstille uğraştıktan sonra eşinden ayrıldı ve bu işi de bıraktı.
2005 yılında tekrar bir kulüpte tenis dersleri vermeye başladı ve bu arada da reklam oyunculuğuna geri döndü.
Denizbank, Bosch, Tofaş, Papia ve Nestle Kit Kat reklamlarının ardından YEMİN dizisi için başrol teklifi aldı.
Süreyya Güzel’le iki buçuk aylık bir ön çalışmanın ardından 2007 yılında Yemin dizisinde Menderes karakterini canlandırmaya başladı.

İnternet ile aranız nasıl ? İnternet’i hayatınızın neresinde görüyorsunuz ?

Arama iyi ama bilgisayarın başında vakit geçirmek istemiyorum çok şükür ki böyle bir işim yok.Sadece maillere bakıyorum ve hayran mesajlarına yanıt veriyorum.Bunun dışında öğrenmek istediğim her türlü konuyu araştırmak içinde kullanıyorum malum zamanın mucizevi bir sistemi.

İnternet kullanırken ünlü olmanın size olumlu veya olumsuz etkileri oluyor mu ?

Hayır internet sanal ortam ünlülükle bir ilgisi yok.

Teknolojinin gelişmesi sizin içinde bulunduğunuz sektörü nasıl etkiliyor ?

Sinema teknolojiyle birlikte altın çağını yaşıyor sanırım dünyada çünkü tüm hayal edilen düşünceler gerçekmiş gibi insanlara muhteşem kurgularla sinemayla sunuluyor.Bence tüm dünyayı kabul etmesekte olumlu etkiliyor alışkanlıklarından vazgeçemeyenler için böyle olmaya bilir birde dikkat edilmesi gereken tabi yaşama ve üzerinde yaşadığımız dünyaya doğaya sahip çıkımak şartıyla.

Hayal ettiğiniz, oynamak istediğiniz bir karakter var mı?

Evet Bond olmak isterdim

Unutulmaz dizisinden başka yakın zamanda hayata geçecek olan projeleriniz var mı?

Şu anda yok.

Dizi hakkında sevenlerinize verebileceğiniz ufak tefek tüyolar var mı acaba? Eda ile Harun ne olacak benim asıl merak ettiğim aslına bakarsanız Melda’nın durumu. Acaba ne gibi gelişmeler olacak?

Ben bu konuda çok kapalıyımdır aileme bile hiç bir ip ucu vermem.Fakat heycan aynı şekilde ve artarak devam edicek ve yeni yüzler devraya girecek ancak bu kadar.

Bir kızınız var Allah bağışlasın. Onla baş başayken neler yaparsınız? Ve onun gelecekte hangi mesleği yapmasını istersiniz?

Teşekkür ederim Amin.O neyi yapmak istiyorsa onu yapıyoruz.Meslek seçimi için daha erken kendisi karar vericektir insanlar sevdikleri işi yapmalılar onun seviceği ve becerisini göstereceği şeyi daha ilerde görüçeğiz henüz erken.

Bayan ve özellikle yaşları küçük olan hayran sayınız çok fazla bu büyük bir başarı sizi tebrik ediyoruz. Hayranlarınızın aşırı ilgisinden hiç sıkıldığınız oluyor mu?

Hayır olmuyor çok ortalarda dolaşmadığım için bunun farkındada değilim zaten.

Son olarak bize zaman ayırdığınız için size çok teşekkür ederim. Adan zyekadin.com da sizi seven ve takip eden çok hayranınız var. Onlara söylemek istersiniz.

Herkese çok çok selamlarımı sunarım.

Serhan beye faceboktan ulaşmanız mümkün orda sadece kızı ile olan resimleri var
http://www.serhanyavas.com/defaultx.asp bu sitede Serhan beyin resmi web sitesidir
Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.Sanat hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim
Betül Aktemur

nur3
Çalışkan Üye
nur3

MesajKonu: Geri: a dan z ye kadar serhan yavaş   a dan z ye kadar serhan yavaş Icon_minitimeSalı Haz. 15 2010, 02:29

paylaşımın için saol
harunaşkııııı
Yeni Üye
harunaşkııııı

İlgi alanları : MÜZİK
Durumunuz : HARUN AŞKKIII

MesajKonu: Geri: a dan z ye kadar serhan yavaş   a dan z ye kadar serhan yavaş Icon_minitimePerş. Haz. 17 2010, 18:47

TŞK
aşkım
Isınan Üye
aşkım

MesajKonu: Geri: a dan z ye kadar serhan yavaş   a dan z ye kadar serhan yavaş Icon_minitimePtsi Haz. 21 2010, 04:04

tşk
kadriye
Isınan Üye
kadriye

Meslek : ögrenci
İlgi alanları : roman ve diziler
Durumunuz : kıme kendimden çok deger verdıysem o kadar yara aldım..bu gönlümde

MesajKonu: Geri: a dan z ye kadar serhan yavaş   a dan z ye kadar serhan yavaş Icon_minitimePtsi Haz. 21 2010, 15:27

tşk
elifesra
Süper Üye
elifesra

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : unutulmaz ve harun- eda
Durumunuz : Al aşkım beni yanına dalmışım sarhoşluğuna
Bir ömrü senle aşalım al uçur beni sonsuza
Kaybetmek varsa ne çıkar
Aşkta yer yok hiç korkuya

Öyle günler var ki baştan sonu gelmiş
Böyle istenmiş sen yaşamalısın
Ayrılık beter ölümden tanrı yazmasın
Aşkımı benden kimse ayırmasın

Biz dünyayı çok sevdik ölüm bizden uzak olsun
Aşık olduk yüreklendik kader bizden yana dursun
Hasretliği çektirme Tanrım gözümüz yollarda kalmasın
Ne istersen al götür ama sevda bize aşk bize kalsın

Al canım beni yanına sevgiye çoktan acıktım
Sen miydin kaderden yana işte ben de sana düştüm
Kaybetmek varsa ne çıkar aşkta yer yok hiç korkuya

HAVA YAPACAM DİYE KENDİNİ KASMAA.. DAMARLARINDAKİ KAN BİLE BANA HASTAA...

MesajKonu: Geri: a dan z ye kadar serhan yavaş   a dan z ye kadar serhan yavaş Icon_minitimePerş. Haz. 24 2010, 20:15

tşk merviş

a dan z ye kadar serhan yavaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» serhan yavaş hakkında röpörtaj
» serhan yavaş oku gör bak beğen
» Serhan Yavas ile Unutulmaz Dizisi Hakkinda Reportage
» serhan yavaş ın röpartajı
» En has erkek oyuncusu Serhan Yavas