» Unutulmaz Fan Sitesi, www.Unutulmaz Fan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
Admin (4686)
Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Vote_lcapUnutulmaz 9.Bölüm Replikleri Voting_barUnutulmaz 9.Bölüm Replikleri Vote_rcap 
nadir MELDA & HARUN (3622)
Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Vote_lcapUnutulmaz 9.Bölüm Replikleri Voting_barUnutulmaz 9.Bölüm Replikleri Vote_rcap 
SeviLay_ (2268)
*gozde* (2091)
mervis_98 (1460)
ciLqiN_bediSs (1404)
seyhan (1383)
julide (1145)
zafer_yalcin50 (1123)
Derya (1058)
En Son Konular ve Cevaplar [TOP 10]
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Perş. Mayıs 05 2011, 23:36
Cuma Şub. 04 2011, 04:41
Çarş. Ara. 08 2010, 19:34
Perş. Kas. 18 2010, 04:09
Paz Kas. 14 2010, 00:52
C.tesi Kas. 13 2010, 05:09
Perş. Eyl. 09 2010, 23:22
Ptsi Eyl. 06 2010, 19:01
C.tesi Ağus. 28 2010, 21:47

Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri

4 posters
YazarMesaj
*gozde*
Erişilmez üye
Erişilmez üye
*gozde*

Meslek : Öğrenci
İlgi alanları : :)
Durumunuz : blmioRm kuLaqıma hoş qelen heR srKı:D

Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Empty
MesajKonu: Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri   Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Icon_minitimePaz Ağus. 30 2009, 21:07

Harun : Seninle konuşmamız lazım.
Tolga:Tamam, güzel. Ne konuşacaksanız burada benim yanımda konuşun o zaman.

Harun Tolgayı duymamış gibi yapar ve tekrar Edaya dönerek;

Harun: Lütfen Eda.Çok Önemli sadece ikimiz.
Eda: Tolga, Ne olur iki dakika müsaade et. Ben hemen geliyorum olur mu?

Tolga sinirli bir şekilde gider ama fazla uzağa değil.

Eda: Ya buraya nasıl gelebilirsin?Beni ne kadar zor duruma düşürdüğünün farkında mısın?
Harun: Mecburdum.Yine telefonlarımı açmadın.
Eda: Dün sondu buna karar vermedik mi?Artık yan yana gelemeyiz.Sen ablamla olmak zorundasın.
Harun:Bizi öğrenmişler Eda.Çok acayip bir şey oldu.
Eda:Neyi öğrenmişler.Ne oldu?
Harun:Biri teknede resimlerimizi çekip şirkete göndermiş.
Eda:Ablam öğrendi mi yoksa?
Harun: Hayır, sanmıyorum.
Eda:Ne demek sanmıyorum.Fotoğrafları gördü mü?Görmedi mi?
Harun:Önemli olan bu değil Eda.
Eda:Nasıl önemli değil ya.O benim ablam.Herkesten her şeyden önemli.
Harun: Artık yalan söylemek zorunda değiliz Eda. Ben her şeye hazırım.Sadece tek bir cümleni duymalıyım.Tek bir cümle her şeyi değiştirebilir.Susma Eda söyle benimle her şeyi göze alır mısın?Fotoğrafları gönderenin niyeti her neyse sonunda herşey ortaya çıkıcak. Hemen şimdi benimle mücadele etmeye var mısın?
Eda:Yapamam.Aileme, ablama bunu yapamam.
Harun:Biz önemli değil miyiz?Senin hiçbir önemin yok mu?Bu senin hayatın Eda.Başkaları için mi yaşıycaksın?Söylesene Eda.

Uzaktan onları izleyen Tolga merdivenlerden atlayarak Harun’u iter ;

Tolga: Bırak onu.Ne yaptığını sanıyorsun sen hee.
Harun:Karışma sen.Bu bir aile meselesi.Seni ilgilendirmez.
Tolga:Öyle mi.Edayı ilgilendiren her şey beni de ilgilendirir tamam mı?
Harun Edanın kolunu tutup götürmeye çalışırken arada Tolga vardır.

Harun:Başka yerde konuşalım.
Tolga : Çek elini.Hiçbir yere gidemez.Burada kalıyor.Enişteliğinde bir yere kadar yeter artık ya.Kral mı sanıyorsun sen kendini.Eda bu adamı dinlemek zorunda değilsin.

Harun tekrar Edaya doğru bir hamle yapar.

Harun:Hadi Eda.
Tolga:Ya çeksene elini.Yeter be.

Tolga Harun’u iter.Harun ve Tolga yumruk yumruğa kavga ederler. Tolganın arkadaşı gelip onları ayırmaya çalışırken Eda da Harun’u o ortamdan uzaklaştırmaya çalışır.

Eda:Ya lütfen git artık.Daha fazla rezil olmayım.
Harun:Umurumda değil.
Eda:Ama benim umurumda.Lütfen o fotoğrafları ablamın görmesine izin verme.Onlar gönderenler ne istiyorsa yap.Ne olur?Buna mecbursun.Hadi durma artık burada.
Harun:Hiçbir şeye mecbur değilim.Utanmakta, rezil olmakta umurumda değil.Anladın mı?
Hiçbir şey umurumda değil.Duydun mu?

Eda onun sakinleşmeyeceğini anlar.Cevap vermez.Harun Edaya yaklaşarak yüzüne dokunur.

Harun:Ah Eda.Nasıl inandırayım seni.Daha ne yapıyım?
Eda:Tek bir şey yap benim için.Benden uzak dur.Başıma gelecek her şeye göğüs gerebilirim.Beni arama, sorma artık.

Harun arkasına bakmadan gider.
*gozde*
Erişilmez üye
Erişilmez üye
*gozde*

MesajKonu: Geri: Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri   Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Icon_minitimePaz Ağus. 30 2009, 21:07

Melda=Eda??
Eda=Ablaaaa :o :o
Melda=Ne işn var senin burda?
Harun=Melda ne işn var senin burda?
Melda= Bende aynı soruyu ben kardeşime sordum ama bi cvp alamadım.
Eda=Abla (harunla bakışırlar) biz (ablasına bakar) yani ben ben...
Melda=Sen ne?(harun edanın kolunu tutar meldada şaşkınlıkla bakar)
Harun=Tamam eda söyleyelim artık.
Eda=Hayır.
Melda=Nee?
Harun=Bence gördü artık itiraf edelim.
Melda=Neyi itiraf ediceksiniz bana??eda noluyo söylesene harun?
Eda=(eda harunun gözlerine bakarak ) hayır.şey ablaaa... abla ben(eda haruna ve meldaya bakıp durur)ben ..
Harun=Ya niye habersiz geldin ki melda süprizimizi mafettin eda bizm nişan için bi süpriz düşünmüş ama tek başına yapamıycağını bildiği için gelip benimle paylaştı bende çok beğendim
Melda=Neymiş bu süpriz?
Harun=Söyleyelimmi yoksa merakmı etsin?( eda hala şaşkındır )( harunda güzel yalan bulmuşş:D)
Melda=Tamam sakın söylemeyin iyice mafolmasın ben sana ulaşamayınsa merak ettim uğradm sadece telefonunu hiç açılmadın çağrılarına geride dönmedin.
Harun=Ya sorma telefonum suya düştü( :lol: :lol: )hadi eve bırakıyım ben sizi. bekleyin.
Melda=Seni gidi seni arkamdan neler çeviryosun anlat bakalım. eda?(eda hala şoktadır)
Harun=Gidelim mi artık?
(arabaya binerler arabada eda ve harun aynadan sürekli birbirine bakarlar)
Melda=Bnde birbirinizden pek hoşlanmadığınızı sanıyodum hatta bunu dert ediyodum kendime ya ne biliyim hiç sohbet ederken felan görmediğim için sizi bana öyle gelmiş anlaşılan (melda harunu elini tutar edada görürr)süprizin ne olduğundan başka hiç bişey düşünemicem artık ya en iyisi söyleyin gitsin (harun hala aynadan daya bakar) bu kadar heycanı kaldıramıycm( melda birbirlerine baktığını görür)ya birbirinize bakıp durmayın öyle biriniz sösylesin işte hadi eda sen söyle hadi.
Harun=(sinirli bi tavırla şunları söyler)Melda sıkıştırmasana kızı söylemicez işte.
Melda=Aman söylemezseniz söylemeyin ben nolduğunu biliyorum ama söylemem (harun edaya bidaha bakar)yolda tolgayı görürler)
Melda=Aa tolga diyilmi o?
Eda=Dururmusun lütfen?(durur)tolgaa
Tolga=Eda nerdesin allahaşkına o kadar merak ettim ki bnde size geliyodum.
Eda=ablamla bi işimz vardı
Tolga= Telefonlarında kapalı hoca köpürdü dernekte gösteri de yaklaştı biliyosun.
Eda=Kostümler belli oldumu?
Melda=(harunla konuşurken)tamam ama en azından bi haber ver.(harun arabanın aynasından edayla tolgaya bakar ve çok ama çok sinirlidir)bana nerde olduğunu söyleki acil durumlarda sana ulaşabilelim bu şirkette hiç kimse nerde olduğunu bilmediği için.
Harun=Her yaptığımın hesabını vermek zorunda değilim.
Melda=Ben hesap felan sormuyorum yanlış anladın sadece tersanedeki olay çok can sıkıcıydı bilmen gerekir diye düşündm.
Harun=Bilmem gereken şeyleri öğrenirim bn merek etme ne gerekiyosadaa yaparım.(eda arabaya biner ve)
Eda=Abla biz tolgayla yürüyerek gidicez siz gidin.
Melda=Tamam geç kalma.
Eda=Tmam.
Tolga=artisliğimiz yine iş başında(harunun arkasından der harun yine aynadan edaya bakar)eda neden böyle bu adam bi terslikmi var.
Eda=Ya sanırım tersanedeki patlama yüzünden pek keyifleri yok .
Tolga=Bu adam enişten bnden hiç hoşlanmıyo sana bnm hakkımda bişeyler mi söylüyo?
Eda=Yoo ne desin ki?
Tolga= Benimde ondan hoşlandığım pek söylenemez ama bn asıl melda ablaya şaşırıyorum bizim evlenmemizi istiyo ama nişanlısı öyle düşünmüyo sencede bu garip değil mi?yani ikisininde böyle farklı düşünmesi?
Eda=Hepsi benim yüzümden tolga davranışlarım yüzünden herkesi maffediyorum herkesin aklını karıştırıyorum kmsenin bi suçu yok .
Tolga=Hyatı alt üst olan kmse yok eda kndini şuçlamayıda brk artık senin hiçbişeyden suçun yok bence bu meseleyi yüzyüze konuşmam gerekiyo
Eda=Kimle ablamlamı?
Tolga=Hayır harunla(eda kafa sallar)
(harun meldayı eve bırakırken)
Melda=Bna anlat harun nolur.
Harun= Neyi anlatıyım
Melda=Ben sana hayatımla ilgili utanç verici yalanları anlattım herşeyi göze alarak seni kaybetmeyi bile sana ailemle ilgili herşeyi anlattım sen niye anlatmıyosun harun hani yalansız bi dünya kurucaktık biz seni affedemiyceğim hiç bişy yok yeterki bunu iste nolur bana bilmem gereken şeyleri anlat
Harun=İlgilenmem greken bizden daha önemli işler var.
Melda=işler mi? şimdimi aklına geldi işler?bütün gün ortalarda yokken bu işlerin başıda tek başıma çırpınıyoken sen napıyodun acaba?
Harun=Sana anlatıcağım hiç bişi yok dedim meldaa döndürüp dolaştırıp hep aynı konuları açma.
Melda=Yani konuşmıycaz öylemi?
Harun=İyi geceler melda(meldanın suratına bakmadan söyler ve melda arabadan iner)
*gozde*
Erişilmez üye
Erişilmez üye
*gozde*

MesajKonu: Geri: Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri   Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Icon_minitimePaz Ağus. 30 2009, 21:07

harunun telefonu çalar
harun=efendim tabi gelirim.(gelir)noldu eda bişey mi oldu?
eda=ablamaa söylediğimiz yalanı düzeltmemiz lazım
harun=ne yalannı
eda=ona bi süprüz yapıcağımızı söylemedikmii?
harun =söyledik ama mecburduk
eda=bundan sonra hata yapmıyalım harun nolur
harun=eda söylesene bişeymi oldu?
eda=ablama çizdiğim nişan elbisesi var bunda bunu bi modacıya götür ablamada süprizin bu olduğunu söylersin bundan sonra asla görüşmiycez.
harun=ben seni görmeden ...
eda=bana böyle şeyler söyleme harun bittİ artık birsürü hata yaptık ama bundaN sonra başka hata olmıycak hiç olmamış gibi yaşıycaz
harun=senin için bu kadar kolay mı ?
eda=kolay çünkü o bnm ablam harun yakındada senin eşin olucak onu mutlu etmek zorundasın
harun=bana napıcağımı söyleme eda
eda=bn söylesemde söylemesemde gerçek bu mecbursun buna
harun=hiçbişeye mecbur deyilim
eda= mecbursun hatalarının bedelini ödemek zorundasın ikimizde mecburuz
harub=yeter eda yaşadıklarımıza hata diyip durma yaşanması gerekiyodu bizde yaşadık hepsi bu ,bu bizim kaderimiz eda ne kdr aciz olduğumuzu görmüyomusun
eda=umrumda deyil gerekirse kaderime bile karşı çıkarım zayıf biri deyilim ben o bnm ablam harun ablam değersiz bişeymiş gibi ona arkanı dönemezsin
harun=HİÇ Mİ SEVMEDİN BENİ EDA ?PEKİ EDA SENİN İSTEDİĞİN GİBİ OLSUN Bİ DAHA HİÇ GÖRÜŞMİYCEZ AMA SENİ SEVDİM DE BANA EDA YAŞADIKLARIMIZ GERÇEKTİ BZM SADECE BUNU DUYMAYA İHTİYACIM VAR LÜTFEN BANA SENİ SEVDİm DE (MALESEF EDA BAŞINI SALLAYARK HAYIR DER HARUNDA ÇANTAYI ALIR VE EDAYA HÜZÜNLÜ Bİ ŞEKİLDE BAKIP GİDER) :( :(
askim6161
Katılımcı Üye
askim6161

Meslek : BOSVER

MesajKonu: Geri: Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri   Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Icon_minitimePtsi Ekim 26 2009, 02:12

Cnm Paylasin icin sagoll
http://unutulmaz.forumotion.co.uk/profile.forum?mode=editprofile
eda_harun_tan
Star Üye
eda_harun_tan

Meslek : ogrenci
Durumunuz : kutsi ilani ask

MesajKonu: Geri: Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri   Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 26 2009, 23:49

paylasim icin saol
elifesra
Süper Üye
elifesra

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : unutulmaz ve harun- eda
Durumunuz : Al aşkım beni yanına dalmışım sarhoşluğuna
Bir ömrü senle aşalım al uçur beni sonsuza
Kaybetmek varsa ne çıkar
Aşkta yer yok hiç korkuya

Öyle günler var ki baştan sonu gelmiş
Böyle istenmiş sen yaşamalısın
Ayrılık beter ölümden tanrı yazmasın
Aşkımı benden kimse ayırmasın

Biz dünyayı çok sevdik ölüm bizden uzak olsun
Aşık olduk yüreklendik kader bizden yana dursun
Hasretliği çektirme Tanrım gözümüz yollarda kalmasın
Ne istersen al götür ama sevda bize aşk bize kalsın

Al canım beni yanına sevgiye çoktan acıktım
Sen miydin kaderden yana işte ben de sana düştüm
Kaybetmek varsa ne çıkar aşkta yer yok hiç korkuya

HAVA YAPACAM DİYE KENDİNİ KASMAA.. DAMARLARINDAKİ KAN BİLE BANA HASTAA...

MesajKonu: Geri: Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri   Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri Icon_minitimePerş. Haz. 10 2010, 18:32

paylaştığın için saol

Unutulmaz 9.Bölüm Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6 bölüm replikleri
» 4.Bölüm Replikleri
» 42.BÖLÜM REPLİKLERİ
» 8.Bölüm Replikleri
» 7.Bölüm Replikleri