» Unutulmaz Fan Sitesi, www.Unutulmaz Fan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
Admin (4686)
Unutulmaz Ödülünü Aldı Vote_lcapUnutulmaz Ödülünü Aldı Voting_barUnutulmaz Ödülünü Aldı Vote_rcap 
nadir MELDA & HARUN (3622)
Unutulmaz Ödülünü Aldı Vote_lcapUnutulmaz Ödülünü Aldı Voting_barUnutulmaz Ödülünü Aldı Vote_rcap 
SeviLay_ (2268)
*gozde* (2091)
mervis_98 (1460)
ciLqiN_bediSs (1404)
seyhan (1383)
julide (1145)
zafer_yalcin50 (1123)
Derya (1058)
En Son Konular ve Cevaplar [TOP 10]
En Son Konular ve CevaplarKonuyu Başlatan Gönderme Zamanı
Perş. Mayıs 05 2011, 23:36
Cuma Şub. 04 2011, 04:41
Çarş. Ara. 08 2010, 19:34
Perş. Kas. 18 2010, 04:09
Paz Kas. 14 2010, 00:52
C.tesi Kas. 13 2010, 05:09
Perş. Eyl. 09 2010, 23:22
Ptsi Eyl. 06 2010, 19:01
C.tesi Ağus. 28 2010, 21:47

Unutulmaz Ödülünü Aldı

4 posters
YazarMesaj
seyhan
Moderatör
seyhan

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : tabikiiii UNUTULMAZ
Durumunuz : hEr gİdEni KaFAma HeR GeLeNi kOlUmA tAkMaM

Unutulmaz Ödülünü Aldı Empty
MesajKonu: Unutulmaz Ödülünü Aldı   Unutulmaz Ödülünü Aldı Icon_minitimeÇarş. Mart 24 2010, 23:23

Siyaset Dergisi’nin 16. kuruluş yıldönümü nedeniyle “Siyasetin Ödülleri” töreni düzenlendi. Gecede diziler kategorisinde Unutulmaz dizisi yılın dizisi seçilerek ödüle layık görüldü. Ödülü dizinin oyuncuları ve yapımcısı Ahmet Bayram KKTC Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün’den aldı.

siyaset dergisinin 16. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Ankara Sheraton Otel’de ’Siyasetin Ödülleri’ töreni gerçekleştirildi. Törende siyaset, iş, sanat, medya, spor dünyasının temcileri ve yılın dizisi seçilen Unutulmaz dizisi ödülü aldılar. Sunuculuğunu Seray Sever ve Osmantan Erkır’ın yaptığı tören, Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçaslan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Siyaset Dergisi okuyucularının oylarıyla Türkiye’de kendi dallarında zirveye çıkan isimlerin ödüllendirildiği gecede KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, KKTC Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, Ankara Valisi Kemal Önal, Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kaan Köksal, Unutulmaz dizisi Yapımcısı Ahmet Bayram sanatçılar ve medya mensupları yer aldı.

Diziler kategorisinde en çok oyu alan ATV’nin sevilen dizisi Unutulmaz yılın dizisi seçildi. Unutulmaz dizisi Yapımcısı Ahmet Bayram, oyuncular Serhan Yavaş, Sinem Öztufan, Buğra Gülsoy, Aliye Uzunatağan, Ayla Algan, Deniz Gökçer, Ahmet Uz ve dizinin yönetmeni Cem Tabak KKTC Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün’ün elinden ödülü aldılar.

Unutulmaz dizisi Yapımcısı Ahmet Bayram yaptığı açıklamada Unutulmaz izleyicilerine verdikleri oylardan dolayı teşekkür ederek, “Yaptığımız dizinin izleyici açısından takdir görmesi bizi mutlu ediyor. İzleyicilerimize verdikleri oylardan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Sanatçı Emel Sayın ’Sanat Onur’ ödülüne, sanatçı Sibel Can ’Yılın Sanatçısı’ ödülüne, sanatçı Adnan Şenses ’Yılın Türk Sanat Müziği Erkek Sanatçısı’ ödülüne, sanatçı Ajda Pekkan ’Yılın Pop Müzik Kadın Sanatçısı’ ödülüne, sanatçı Selami Şahin ’Sanat Onur’ ödülüne, sanatçı Mustafa Sandal ’Yılın Pop Müzik Erkek Sanatçısı’ ödülüne, oyuncu Demet Akbağ ’Yılın Komedi Kadın Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü.

Gecede Rauf Denktaş ve Abdulkadir Aksu, ’Siyaset Onur Ödülü’ne layık görüldü. AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zülfükar İzol, ’Yılın Milletvekili’ ödülünü aldı.

nadir MELDA & HARUN
Moderatör
nadir MELDA & HARUN

Meslek : ogrenci
İlgi alanları : tabikide UNUTULMAZ DIZISI
Durumunuz : BEN SENINLE BIR SARKI

ACI CEKMEK

UNUTULMAZ

IKIGOZUM

IKIMELEK

ALGLA DINYA

KOJAMAN OUYORUM

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Ödülünü Aldı   Unutulmaz Ödülünü Aldı Icon_minitimePerş. Mart 25 2010, 01:00

paylasim ici saol seyhan ablajim
zeynepp55
Süper Üye
zeynepp55

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Ödülünü Aldı   Unutulmaz Ödülünü Aldı Icon_minitimePerş. Mart 25 2010, 04:05

paylaştığın için teşekkürler
nadir MELDA & HARUN
Moderatör
nadir MELDA & HARUN

Meslek : ogrenci
İlgi alanları : tabikide UNUTULMAZ DIZISI
Durumunuz : BEN SENINLE BIR SARKI

ACI CEKMEK

UNUTULMAZ

IKIGOZUM

IKIMELEK

ALGLA DINYA

KOJAMAN OUYORUM

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Ödülünü Aldı   Unutulmaz Ödülünü Aldı Icon_minitimePerş. Mart 25 2010, 16:34

bizim dizi odul almayip ta hangi dizi odul alijak
tabikide bizim dizi alijak
Unutulmaz Ödülünü Aldı 340543
elifesra
Süper Üye
elifesra

Meslek : öğrenci
İlgi alanları : unutulmaz ve harun- eda
Durumunuz : Al aşkım beni yanına dalmışım sarhoşluğuna
Bir ömrü senle aşalım al uçur beni sonsuza
Kaybetmek varsa ne çıkar
Aşkta yer yok hiç korkuya

Öyle günler var ki baştan sonu gelmiş
Böyle istenmiş sen yaşamalısın
Ayrılık beter ölümden tanrı yazmasın
Aşkımı benden kimse ayırmasın

Biz dünyayı çok sevdik ölüm bizden uzak olsun
Aşık olduk yüreklendik kader bizden yana dursun
Hasretliği çektirme Tanrım gözümüz yollarda kalmasın
Ne istersen al götür ama sevda bize aşk bize kalsın

Al canım beni yanına sevgiye çoktan acıktım
Sen miydin kaderden yana işte ben de sana düştüm
Kaybetmek varsa ne çıkar aşkta yer yok hiç korkuya

HAVA YAPACAM DİYE KENDİNİ KASMAA.. DAMARLARINDAKİ KAN BİLE BANA HASTAA...

MesajKonu: Geri: Unutulmaz Ödülünü Aldı   Unutulmaz Ödülünü Aldı Icon_minitimeSalı Haz. 08 2010, 19:35

yakışır unutulmaz ailesine xD

Unutulmaz Ödülünü Aldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Unutulmaz İzdiham
» ve unutulmaz sonu
» unutulmaz dizisi
» Unutulmaz bir gala...
» unutulmaz ın starı